x

Tel: +420 602 109 262 | helifix@statikasanace.cz

navigation

Sdílet online s ostatními…

Click the icons below to share this page on
Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ and Pinterest.

Aplikace

Pravidelně informujeme investory a správce nemovitostí, že realizační firmy, které provádějí opravy panelových domů helikální výztuží musí mít potvrzení o licenčním ujednání s naší společností

Zdivo může chátrat, praskat, oddělit se a poškodit se

z různých důvodů. Mnoho z těchto problémů může být překonáno použitím různých kombinací nápravných kleštin, produktů a technik výztuhy zdiva firmy Helifix.

Ilustrace ukazuje typický dvoupodlažní Viktoriánský dům ze solidní zděné konstrukce s novější přístavbou z duté zdi. Strategie opravy zdiva použitím Helifix produktů se ukázalo být efektivní prakticky ve všech typech zděných konstrukcí od středověkých kostelů po moderní věžáky, od mostů a tunelů po všechny typy bydlení.

Poskytují bezpečné, trvalé spojení ve všech typech cihel, kvádrů, betonu, kamenivu a dřevu Zvýrazněné jsou některé z nejběžněji se objevujících stavebních poškození, které ovlivňují všechny typy komerčních a obytných objektů jakéhokoli věku a konstrukce. Ve spojení s Helibeam systémem jsou další produkty schopny opravit specifické problémy.

Tyto jsou instalovány vně ve velké většině situací, přičemž zanechávají budovy viditelně nedotčené a způsobují jen nepatrné narušení jejich obyvatelům.

Jistě jsou situace, které zde nejsou zobrazeny jako porušené zdi parapetu, oddělené římsy a mnoho dalších.

Aplikace

Použitím různých kombinací Helifix kleštin, upevňovacích prvků a armovacích prutů může být prakticky každá situace řešena a proto nám neváhejte zavolat, pokud máte nějaký zvláštní problém, který zde není zahrnut.

 

Zadat poptávku